koniec Španielsko – Gruzínsko
4:1
(1:1)
Komentuje: Tomáš Hládek

Španieli ostali zaskočení, keď po prvej návšteve Gruzíncov v pokutovom území si strelil vlastný gól Le Normand. Vyrovnať sa im však podarilo ešte v prvom polčase, keď sa v 39. minúte presadil Rodri. Kľúčom bol rýchly druhý gól Španielov v druhom polčase v podaní Ruiza, ktorý im dodal pokoj na kopačky. Následne si už Španieli hru užívali, góly pridali ešte Williams a Olmo a zverenci Luisa de la Fuenteho zaslúžene postupujú ďalej.

Za pozornosť vám ďakuje a dobrú noc praje Tomáš Hládek.

90+2
Yamal prehadzoval loptu na Olma, ktorého vytlačil pozorný Kašia.

90
Williams opäť motal hlavy gruzínskym obrancom a dostal sa aj k streleckému pokusu, ktorý blokuje Kašia.

88
Kvaratskhelia vybojoval rohový kop, ktorý aj sám zahral, ale obrana Španielska bola pozorná.

87
Nadstavovať sa budú minimálne tri minúty.

86
Španieli kombinujú a držia loptu na kopačkách. Duel sa už len dohráva.

83
Španielsko dalo gól!
DANI OLMO sa dostal k lopte na hranici pokutového územia, hodil si ju na ľavačku a Mamardašvili bol len v roli štatistu. Aj keď to do polčasu vyzeralo dramaticky, treba povedať, že vedenie Španielska je absolútne zaslúžené

81
Striedanie v tíme Španielsko:
z ihriska odchádza Fabián Ruiz, prichádza Mikel Merino,
z ihriska odchádza Dani Carvajal, prichádza Jesús Navas.

80
Krásna akcia dvojice Yamal-Olmo. Yamal si narazil loptu s Olmom, no z tesnej blízkosti ho vychytal Mamardašvili.

79
Striedanie v tíme Gruzínsko:
z ihriska odchádza Giorgi Gvelesiani, prichádza Nika Kvekveskiri,
z ihriska odchádza Georges Mikautadze, prichádza Budu Zivzivadze.

76
Španieli predviedli, že vedia hrať aj priamočiary futbal. NICO WILLIAMS dostal dlhú prihrávku na ľavú stranu, z obrancu Gruzínska si spravil kužeľ a nekompromisným zakončením pod brvno zvyšuje vedenia Španielska na 3:1.

74
Španieli predviedli peknú kombinačnú akciu a prihrávku z pravej strany si zrazil do brány jeden z hosťujúcich hráčov. Gól však neplatí pre ofsajd.